• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
Pokrovitelji
Pasica
Povezave
Pasica
Pasica
Pasica
Pasica

Mednarodni atletski miting Maribor 5.5.2024

Jakob
Jakob Šramel je izvrstno vstopil v novo tekmovalno sezono in na mednarodnem atletskem mitingu v Mariboru osvojil kar dve najvišji odličji. 
1. mesto 100m v kategoriji U16
1. mesto 200m v kategoriji U16
Čestitke!

Zadnjič posodobljeno (Nedelja, 05 Maj 2024 16:57)

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V ŠTAFETAH

20240504_135218

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Mariboru je potekalo državno prvenstvo v štafetnih tekih, na katerem so zelo uspešno nastopile tudi atletinje Atletskega kluba Koper.

Pionirke U16 v postavi Katarina Krstič, Zarja Erika Stojanovič, Ana Angelini, Lana Gomizelj so v  štafeti 100m-200m-300m-400m osvojile 2. mesto s časom 2.23,85.

Štafeta mlajših mladink v postavi Pia Rendic, Iva Prša, Ana Božič, Neja Babič je prav tako nastopila v štafeti 100m-200m-300m-400m in zasedla 5. mesto.

Vsem atletinjam iskreno čestitamo in jim želimo še veliko uspehov v nadaljevanju sezone.

Zadnjič posodobljeno (Nedelja, 05 Maj 2024 16:46)

 

Priznanja Mestne občine Koper in Športne zveze Koper za športne dosežke v letu 2023

IMG_20240205_195957

Mestna občina Koper in Športna zveza Koper sta tudi letos razglasili najboljše športnike v občini in podelili 34 priznanj za športne dosežke v mladinskih in članskih kategorijah,  27 priznanj za športne dosežke v otroških kategorijah, 13 za vrhunske športne dosežke in 14 priznanj za perspektivne športne dosežke v mladinskih kategorijah ter šest jubilejnih in tri posebna priznanja.

Med atleti iz atletskega kluba Koper so za svoje uspešne rezultate, dosežene v preteklem letu na državnem in mednarodnem merilu, priznanja prejeli: Vita Tončetič (skok v daljino), Julija Šimunič (skok v daljino), Žiga Kržič (tek na 1000 m), Veronika Grmšek (skok v višino), Jakob Šramel (tek na 100 m), Lanej Jurman (skok v daljino), Ana Angelini (tek 300 m z ovirami in štafeta 4 x 100 m), Lana Gomizelj (štafeta  4 x 100 m), Zarja Erika Stojanovič (štafeta 4 x 100 m), Julaj Čehovin Sirk (štafeta 4 x 100 m), Katarina Krstič (štafeta 100 m, 200 m, 300 m, 400 m).

Čestitke!

Zadnjič posodobljeno (Ponedeljek, 12 Februar 2024 10:04)

 

Rezultati 44. koprskega novoletnega teka

letnik 2018 in mlajši dečki/200m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Tjaž Udović 59.20
2 Nal Rajčević 1. 01,00
3 Veron Alibašić 1.01,50
4 Naj Koprivec 1.09,30
5 Aljaž Kalšnik 1.10,00
6 Neo Muharemović 2.00,00
letnik 2018 in mlajši deklice/200m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Mila Živković 52.4
2 Ella Viler 53.6
3 Evelin Vivoda 54.4
4 Nikolina Vulić 58.9
5 Kaja Novak 1.01,00
6 Mihaela Stolica 1.17,30
letnik 2017 dečki/200m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Luka Staut 43,10
2 Mark Mataia 43,90
3 Mark Mogu 46,00
4 Izak Kastelic 47,70
5 Alex Grižonič 50,10
6 Luka Rihtarec 54,60
letnik 2017 deklice/200m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Ana Živković 45.10
2 Alexis Mbanwi 47.10
3 Daria Resič 53.90
letnik 2016 deklice/200m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Gloria Ponis 42.0
2 Ema Topić 43,80
3 Gaja Udovič 44.10
4 Nika Gavrič 47.20
5 Rebeka Grmača 48.40
6 Tina Štimac 49.50
7 Sara Buneta 50.60
8 Lara Čičić 51.80
letnik 2016 dečki/200m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Mihael Kocjančič 39.5
letnik 2015 deklice/300m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Viktorija Grižon 57.0
2 Valerija Stolica 59.60
3 Urška Peroša 1.05,4
4 Zoja Bačić 1.09,7
letnik 2014 deklice/300m
mesto Ime in priimek rezultat
1 Tija Grzentić 55.7
1 Tinkara Šturman 55.7
3 Maša Sevšek 1.02,00
4 Vesna Čukajne 1.09,10
5 Sara Paladin 1.10,07
6 Melanija Skerbiš Pifka 1,19,50
letnik 2012 in 2013 dečki/300m
mesto Ime in priimek rezultat letnik
1 Matej Vulić 52.50 2013
1 Maksim Stolica 56.40 2013
3 Jurij Simonič 56.90 2013
4 Maks Gaberc 57.50 2013
5 Leon Markočič 59.70 2013
letnik 2010 in 2011 dečki/300m
mesto Ime in priimek rezultat letnk
1 Žiga Kržič 44.00 2010
letnik 2012 in 2013 dekleta/300m
mesto Ime in priimek rezultat letnik
1 Zala Šturman 50.90 2012
1 Šavron Diana 53.1 2013
3 Tušek Mila 54.50 2013
4 Andreja Domio 59.30 2012
letnik 2010 in 2011 dekleta/300m
mesto Ime in priimek rezultat letnik
1 Julija Šimonič 48.10 2011
2 Valentina Babič 51.20 2011
3 Gaja De Faveri Soudat 51.80 2011
4 Nastja Marčič 52.2 2010
5 Nika Seušek 52.7 2011
6 Zora Rihter 53.7 2011
Moški / Tek na 1 miljo
mesto Ime in priimek letnik rezultat
1 Benjamin Lakošeljac 2007 4.27,60
2 Jan Luka Fatur 2007 4.55,10
3 Erik van der Heijden 1991 5.21,90
4 Žiga Kržič 2010 5.38,40
5 Darko Pifka 1983 7.05,30
Ženske / Tek na 1 miljo
mesto Ime in priimek letnik rezultat
1 Lana Gomizelj 2009 5.50,20
2 Neja Madruša 2010 6.14,70
3 Tea Peltekovski 2009 6.37,80
4 Patricija Markežič 1985 8.10,00

Zadnjič posodobljeno (Ponedeljek, 12 Februar 2024 10:02)

 
Več člankov...
Iskanje
Utrinki
Link_to_Facebook